O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku od ponad 30 lat.

Tłumaczenia przysięgłe

Pielęgnujemy pasję do języków, które umożliwiają nam pomaganie ludziom z różnych kultur w osiągnięciu celów w Polsce i za granicą.

Krzysztof Tucholski

Krzysztof
Tucholski

Serce firmy. Był jednym z pierwszych tłumaczy przysięgłych w Rzeszowie. Starszy wykładowca języka specjalistycznego na Wydziale Prawa UR. Prowadzi kursy do egzaminu TOLES. Członek Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich. Fascynat prawa międzynarodowego i języków (zna 5). W wolnych chwilach czyta i podróżuje, najchętniej na Wyspy Brytyjskie.

Marta Tucholska

Marta
Tucholska

Dba o całokształt projektów. Drobiazgowy korektor. Kopalnia wiedzy medycznej. Wykładowczyni języka specjalistycznego na Wydziale Prawa UR. Kiedy nie uczy i nie tłumaczy, śpiewa, zgłębia tajniki fotografii i robi zdjęcia w plenerach.

Agnieszka Tucholska

Agnieszka
Tucholska

Miłość do języków odziedziczyła po rodzicach. W firmie wyznacza nowe kierunki działania. Tak jak rodzice, absolwentka Filologii Angielskiej UJ, ale również Przekładu Ustnego na WSE oraz specjalizacji tłumaczeniowych z zakresu medycyny i prawa oraz licznych szkoleń. Wykładała język techniczny na PK. W wolnych chwilach tworzy proste kosmetyki.

Co nas wyróżnia?

Porozmawiajmy
o projekcie

Napisz lub zadzwoń